Ohrožené děti díky sportu často vůbec poprvé zažijí pozitivní emoce jako je obdiv druhých, uznání vrstevníků a dospělých nebo uspokojení z dosaženého výsledku. To vše jim pak pomůže překonat nepřízeň osudu, nevzdávat se a po malých krůčcích dojít až k vysněnému cíli. Pomozme společně malým šampionům plnit jejich velké sny.

Vaše kontaktní údaje

Abychom Vaši platbu mohli snáze identifikovat a následně Vám vystavit potvrzení o daru, potřebujeme znát následující údaje.

Odesláním daru berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Pomáhejte malým šampionům splnit jejich velké sny