Jak na to?

Stát se členem naší rodiny je snadné. Vyplňte formulář níže, nahrajte svojí fotografii a my Váš vzkaz ukážeme ostatním. Pokud si nevíte rady, můžete se inspirovat u dalších členů naší rodiny.

Přidejte se i Vy

Vložením berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Inspirace pro Vás

Věra Palánová

Pomáhat má smysl, zvlášť těm, kteří si nedokážou pomoct sami.

Barbora Holubová

Můj důvod je snadný.. Ne každý má úžasné rodiče jako mám já.. Ne každý má rodinu která mě ve všem podporuje, věří mi. Ne každý má maminku, která mě obejme když je mi ouvej a tatínka, který mi dodá odvahu jít dál, když mám pocit že už nemůžu..

Jakub a Martina Provazníkovi

Důvod proč jsme se rozhodli podporovat SOS dětské vesničky je v těch dětských tvářích. Je tak smutné, když jsou bez zázemí a lásky a je tak krásné, když se jejich životní příběh změní a mohou mít novou rodinu. To co Vesničky dělají je úžasná služba dětem, které chceme být součástí.

Martin Koštialik

Hodně se dnes mluví o právech, ale málo o povinnostech. Po svých dětech chci, aby ty své plnily, a doufám, že to budou dělat i v dospělosti a že z nich budou nejenom sportovci, ale hlavně čestní lidé. K tomu ale nejdřív potřebují domov, bezpečí a taky vidět, že rodiče pracují, zajímají se o svět okolo sebe a mají rádi je i sebe navzájem. Moje děti to vidí, ale hodně dalších ne, a těm by k tomu měl pomoct každý, kdo může.

Zuzana

Pomáhání dětem má být samozřejmá věc. Na to se nemá hledat důvod,to se prostě dělá.

Jana Michlanová

Protože se mám dobře a můžu, protože pomáhat je normální, solidarita patří ke kultivaci společnosti, protože děti si svůj osud nevybírají...

Kateřina

Jsem máma dvou dětí. Jako studentka jsem mohla pomáhat v kojeneckém ústavě. Když beru své děti do náručí, vzpomenu si, kolik jiných by tu náruč plnou bezpodmínečně lásky a přijetí potřebovali. Poslala jsem malou částku, ale kdyby nás bylo víc....Třeba by to byl krůček k tomu, aby ústavní péče nebyla nutná. Vážím si každého, kdo se snaží jakkoliv pomoci.

Markéta Hlávková

Děti formuje hlavně rodina a prostření, kde vyrůstají. Přála bych si pro všechny dětičky bez rodičů, aby dostaly šanci na krásný život v přítomnosti lidí, kteří je budou milovat. Děti jsou naše budoucnost. Být rodičem je nejkrásnější poslání.

Bára

Pomáhám ráda potřebným.

Lucie

Pomáhám dětem, protože jsem měla to štěstí a vyrostla v úplné rodině. Mám tři děti, které jsou můj život. Za tohle všechno jsem moc vděčná a někdy je čas vyjádřit svou vděčnost i činy.

Růžena Šedivcová

Děti by měly být vychovávány ve vzorech, v pokoře, v sebedůvěře, v potřebnosti, poznat lásku... je toho tolik, co formuje člověka a to je TÁTA A MÁMA. Být rodina.

Petra

Když na svět přišel Erik a udělal z nás rodinu, člověku dojde mnoho věcí. Děti nemají možnost volby, do které rodiny přijdou a některé tu rodinu ani nemají vůbec. Tak alespoň touto cestou je možné jim trochu na té jejich cestě životem pomoci.