Platební metoda

Vyberte si platební metodu prostřednictvím platební brány ThePay, odkud bude Váš dar poukázán na náš dárcovský účet.

Jiná částka

Jakákoliv částka, kterou poskytnete na pomoc dětem ohroženým ztrátou rodičovské péče, pomůže tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

400 Kč

Vašich 400 Kč zajistí jednorázový rozvoz potravinové pomoci hned několika chudým rodinám ohroženým odebráním dětí, a pomůže tak stabilizovat složitou materiální situaci.

800 Kč

Vašich 800 Kč uhradí náklady na celodenní cyklistický výlet za poznáním, včetně snídaně, svačiny, oběda a vstupného na hrad, zámek nebo do zoologické zahrady pro 1 dítě z volnočasového centra SOS Kajuta, které tak získá obohacující zážitky a poznání na celý život.

1000 Kč

Vašich 1000 Kč zajistí nákup kvalitních surovin pro přípravu zdravého a kaloricky vydatného jídla pro 1 dítě v krizovém centru SOS Sluníčko na 3 týdny. Správná výživa tak přispěje k tomu, aby akutně ohrožené děti ve zdraví překonaly traumatizující zkušenosti.

3000 Kč

Vašich 3000 Kč uhradí podstatnou část nákladů na pobyt v letním prázdninovém táboře pro 1 dítě v pěstounské péči nebo dítě ze sociálně a materiálně slabých rodin, které tak získá možnost poznat nové kamarády a navázat přátelství na celý život.