Jakákoliv částka, kterou poskytnete na pomoc dětem ohroženým ztrátou rodičovské péče, pomůže tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

Vašich 365 Kč měsíčně zachrání domov dítěti, kterému hrozí odebrání z rodiny. Každá 1 návštěva terénních sociálních pracovníků v ohrožené rodině pomůže předejít katastrofě.

Vašich 500 Kč měsíčně uhradí akutní psychologickou pomoc dítěti, které trpí traumatickými zážitky způsobenými zanedbáváním nebo týráním. Naši sociální pracovníci dovedou díky svým zkušenostem a odborným znalostem navázat s dítětem vztah důvěry a pomoci mu vyrovnat se s důsledky situací, které na jeho psychice zanechaly hluboké šrámy.

Vašich 1000 Kč měsíčně vyřeší akutní nedostatek důležitých živin, kterým trpí podvyživené a zesláblé děti umisťované do našich krizových center.

Vaše kontaktní údaje

Abychom Vaši platbu mohli snáze identifikovat a následně Vám vystavit potvrzení o daru, potřebujeme znát následující údaje.

Odesláním daru berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Každá pomoc je dobrá

Jiná částka

Záchrana domova

365 Kč